timer heart dashboard task search Facebook

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıtlı Personel Güvencesi Neleri Kapsamaktadır ?
Bulcagir.com hizmet vermek amacı ile sistemine üye olmuş bireysel kişilerden adli sicil kaydı, ikametgah bilgileri, kimlik fotokopisi ve resim alınmaktadır. Hükmi şahıslardan (vergi numarası olan şirket veya şahıslar) vergi levhası, yetkili kişi bilgisi varsa ustalık belgesi talep edilmektedir. Hukuki bir sorun oluştuğunda bu bilgileri adli makamlarla paylaşma sorumluluğu taşımaktadır. Kayıtları olumsuzluk taşıyan kişi veya kurumlar sistemimize üye olamazlar.
Hizmet Ödemelerini Bulcagir.com güvencesi altında yapabilir miyim ?
Evet, hizmet alanlar talep ederlerse ONLINE ÖDEME seçeneğinden hizmet alma antlaşması yaptığı hizmet verenin Bulcagir.com personel kodunu kullanarak ödeme yapabilirler. Hizmetin tamamlanmasını takiben verilecek onay ile bedel hizmet verene aktarılır.
Hizmet Verenleriniz Hakkında Değerlendirme Yapabilir miyim?
Evet, hizmet veren üyelerimiz hakkında kendilerine ait bölümde yer alan değerlendirme başlığı içerisinde kişisel değerlendirme yapılabilmektedir. Yayınlama hakkı Bulçağır'dadır.
Üyeler ile Bulcagir.com'dan bağımsız Çalışabilir miyim ?
Evet. Bulcagir.com hizmet veren ile alan arasında aracısız hizmet almayı olanaklı kılan açık bir platformdur. Dilediğiniz zaman ve süreçte Bulcagir.com olmadan birlikte çalışma olanağı mevcuttur.
Belirlediğim Hizmet Verenlerin Dışında Kişilerin Gelmesi Halinde Ne Yapmalıyım ?
Bulcagir.com çalışma prensipleri gereği sisteminde kayıtlı üyelerin dışında başka bir hizmet verenin ilgili kişi ile çalışmasını KABUL ETMEZ. Bu veya benzeri durumlarda çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız bildirim ile o üyenin hizmet üyeliği derhal sonlandırılır.
Hizmet Talebinde Bulundum Ama Vazgeçtim Ne Yapmalıyım?
Talep, kullanıcı paneli üzerinden silinebilmektedir. Hizmet verenler ile randevu sağlanmışsa hizmet veren ya da çağrı merkezine iptali için bilgi verilmesi gerekmektedir.
Beni arayan Müşteriler ile BulCagir.com'dan Bağımsız Çalışabilir miyim ?
Evet, hiç bir ek ödeme yapmadan bağımsız olarak müşterilerle sürekli olarak çalışabilirsiniz.
Benim Üyelik Bedeli Dışında Verdiğim Hizmetler İçin Gereken Herhangi Bir Ek Ödeme Yapmak Zorunluluğum Var mıdır ?
Hayır, ek ödeme zorunluluğunuz yoktur. Ancak müşteri hizmet bedelini Bulcagir.com üzerinden güvenli ödeme seçeneğini kullanarak yaparsa burada banka komisyonlarına bağlı olarak bir hizmet bedeli alınacaktır.
Onay Vererek Gerçekleştirdiğim Hizmetlerimde Bulcagir.com'a Karşı Sorumluluğum Nedir ?
Özel bir sorumluluğunuz bulunmamaktadır. Çalışmanızdaki başarı Bulcagir.com platformuna mensup tüm hizmet verenler için bir katkı olacaktır.
Hizmet Talebelerine Dilediğim Bedel Üzerinden Fiyat Verebilir miyim ?
Evet verebilirsiniz. Bulcagir.com prensip olarak fiyat ve benzeri koşulları belirlemez bunu tarafların karşılıklı oluşturmasını uygun bulur.