timer heart dashboard task search Facebook

Sağlık Ve Güzellik

Sağlık ve güzellik için evinizde her şey! Evinizde tamamen dilediğiniz gibi profesyonel hizmet almanız mümkün.

 

Evde Epilasyon

Epilasyon olmazsa olmazlar arasında. Hizmetimiz kapsamında sunulacak olan seçeneklere göre hareket edebilirsiniz. Evde epilasyon dahilinde olan farklı uzmanlar olacaktır. Uzmanlar aracılığı ile bu hususta en iyi hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Hem memnun kalacağınız hem de sorunsuz bir şekilde işlemlerin uygulanacağı bir hizmet alacaksınız.

Evde Makyaj

Makyaj konusunda da önemli hususlar olacak. Tamamen size sunulacak olan seçenekler sayesinde sorunsuz bir hizmet alacaksınız. Hem güvenli bir şekilde makyajın yapılması hem de makyajın istediğiniz gibi olması mümkün. Evde makyaj için verilecek olan hizmetleri değerlendirin. Direkt olarak bu alanda taleplerinizi sunabilirsiniz.

Evde Manikür/Pedikür

Tırnak yapımı için de evde sunulacak olan hizmetten faydalanabilirsiniz. Tırnaklarınızın bakımı, tırnakların oluşturulması için direkt olarak hizmetten faydalanabilirsiniz. Tırnak yapımı ve diğer talepleriniz için en iyi şekilde bilgi verilir. Evde tırnak ayak ve el olmak üzere en iyi şekilde manikür pedikür yapılacaktır.Evde Kuaför
 
Saçlarınız için kuaföre gitmeye vaktiniz yok mu? Saç kesimi, renklendirme, şekillendirme ve bakımınızı estetik yorum katarak yaptırmak için arayın profesyonel ekibe ulaşın.


Kaş Kontürü

Alanında uzman kişi yada güzellik merkezlerine ulaşın evinizin rahatlığında son yılların en gözde uygulamasından yararlanın.
 

Berber
 
Saç tıraşı, sakal ve bıyıkları düzeltilmesi, yüze masajı gibi ihtiyacınız olan her şeyde bulçağır güvencesi ile alanında uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Psikolog

Öne Çıkan Sağlık Ve Güzellik Hizmetleri

Fizyoterapist
Hemen Çağır
Psikolog
Hemen Çağır
Epilasyon
Hemen Çağır
Manikür/Pedikür
Hemen Çağır
Kaş Kontürü
Hemen Çağır
Kuaför
Hemen Çağır