timer heart dashboard task search Facebook

Nasıl Çalışır

BULÇAĞIR NASIL ÇALIŞIR ?
 

HİZMET ALAN
Bulçağır hizmet alma talebi olan kişi veya kurumların güvenilirliği sağlanmış hizmet verenlere kolaylıkla ve aracısız olarak ulaştığı açık bir platformdur. Hizmet verenlerin profilinde yer alan dahili numaraları kodlanarak ulaşılabilmektedir. Bulçağır bu buluşmalardan herhangi bir komisyon almamaktadır. Üstelik Hizmet almak isteyen bütçesini belirleyip, kabul eden hizmet veren ile anlaşabilmektedir.
Böylece BULÇAĞIR açık pazar rekabetine öncülük ederek tarafların kalıcı memnuniyetine temel teşkil edecek bir işleyiş gercekleştirmiştir.


HİZMET VEREN
Bulçağır, uzman hizmet verenlerin platforma ilgili bilgilerini sunmak koşuluyla, kolaylıkla üye olduğu açık bir platformdur. İşinde uzman, güvenilir hizmet verenler, sektörü ile bölgelsini seçerek üyeliklerini oluşturur. Sistem kendi hatlarına bir dahili numara atar. Bölgesindeki ihtiyacı olan kişiler bu numara üzerinden yada SMS yönlendirmesi ile hizmet verenlere ulaşır, talep oluşturur. Komisyonsuz, teklif verme ve bekleme olmadan taraflar reel fiyatlarla anlaşma sağlar. Her iki tarafta sorunsuz kavuşmanın mutluğunu yaşar.